Smysluplný životŽivotní hodnoty

15 minut zakázané lásky. Dopřejme si ji každý den

665 zobrazení
Woman holding a heart shape toy

Nemusíme si hledat milenku nebo milence, abychom konečně zakusili ten neuvěřitelný pocit vzrušení a touhy. Stačí, když svůj drahocenný čas vyhradíme tomu, co máme skutečně rádi a co je v našem životě nejdůležitější.

Moc dobře známe všechny ty lidi, kteří mají nemanželský poměr. Vždycky si dokážou najít čas jeden na druhého, aby si mohli užít chvíle blízkosti, doteků či divoký a zakázaný sex. Ať se děje cokoliv. Ať mají v zaměstnání práce na hlavu, doma rodinu, kterou živí nebo spoustu dalších důležitých povinností.

Bez ohledu na překážky, rizika, nedostatek času nebo finanční náklady, vždy se dokážou vytratit za svým milencem. I kdyby to mělo být jen 15 minut někde v kuchyňce, ve skladu pro úklid nebo v garáži. Berou cokoliv a těch pár okamžiků si dokážou užít jako nic jiného. I samotná skutečnost, že na sebe mají jen pár minut, dělá vše ještě intenzivnější, žhavější a divočejší.

Ať už jste zakázanou lásku zažili, nebo o ní jen sníte, zřejmě si dovedete představit, o čem je řeč. Vzrušení z toho, co se nesmí dělat, nervozita, neklidné peřeje endorfinů. To vše vytváří neuvěřitelný mix okolností, který nás dokáže přimět k tomu, abychom překonávali hranice svých možností a cítili se neuvěřitelně šťastní a živí.

Vzrušení z toho, co se nesmí dělat, nervozita, neklidné peřeje endorfinů. To vše vytváří neuvěřitelný mix okolností, který nás dokáže přimět k tomu, abychom překonávali hranice svých možností a cítili se neuvěřitelně šťastní a živí.

Dobře, vraťme se zpátky na zem. Nechceme přece podvádět milované partnery a riskovat, že přijdeme o svou lásku. Nikdo nám ale nebrání, abychom vzrušující zakázanou lásku prožívali. Stačí na to jít trochu jinak – staňme se milenci toho, co máme skutečně nejvíce rádi.

Přemýšlejme o tom, po čem skutečně toužíme. Co máme tolik rádi, ale stále nám nezbývá dostatek času, abychom se tomu věnovali? Může to být čtení, vaření exotických jídel, cvičení, sex, povalování v křesle, psaní, malování, hra na klavír, zpěv, sledování pornofilmů, courání se po obchodech, tanec, jízda vlakem, válení se v trávě, bruslení, běhání, rybaření, pletení, koukání na televizi, koukání z okna, odšťavňování ovoce, líčení, pečení perníků, sázení rajčat… Anebo cokoliv jiného!

Vlastně není důležité, jestli v tu jedinečnou chvíli chceme svádět partnera nebo si zalézt někde do kouta a pracovat na svém vysněném románu. Záleží pouze na tom, že zcela sobecky a nezřízeně děláme to, na co v koloběhu našeho všedního života nemáme vůbec čas. Děláme něco, po čem opakovaně tužíme, když se vyčerpaní vracíme domů z práce. A jediných pár minut, které si před povinnostmi dokážeme ukořistit, jsou přitom ty ve sprše.

Udělejme si ze života malé dobrodružství a prožívejme „zakázanou“ lásku každý den. V pauze na oběd zalžeme kolegům o tom, kam jdeme, a utečme za tím, co milujeme. Vymysleme si firemní večírek a schovejme se někde v kavárně s knihou, časopisem nebo vyšíváním v ruce. Řekněme dětem, že jedeme nakoupit, a místo toho si s partnerem odskočme do hotelu a pomilujme se…

Udělejme si ze života malé dobrodružství a prožívejme „zakázanou“ lásku každý den.

Vědomí, že děláme tajně něco, o čem jsme vůbec nikomu neřekli, v nás vyvolá adrenalin a my si těch několik chvil skutečně užijeme. Buďme pro svého tajného milence nebo milenku krásní, nazdobení, voňaví a neodolatelní. Užijme si to vzrušení, jak nejlépe dokážeme.

A až nás příště zase přepadne smutek při vyčerpávající práci nebo budeme zuřit v přeplněném supermarketu, vzpomeňme si na to, že možná už za pár hodin skončíme v náruči své tajné lásky.

David Budai
Novinář a spoluzakladatel magazínu Antilopa, který stále nevěří v zánik tištěných médií. Ale online svět je také sexy.

Komentovat

avatar

wpDiscuz